Kodėl rinktis mus?

Apie mus

Restorano „Biskvitas“ istorija prasidėjo daugiau kaip prieš 30 metų. Tiek laiko stengiamės ne tik pasiūlyti klientams geriausius skonius, bet ir maloniai juos priimti, užmegzti draugišką santykį, parodant atradimo ir ragavimo džiaugsmą.

Šiandien esame plačias maitinimo paslaugas teikianti įmonė, tačiau pradėjome kaip maža kavinukė su keturiais staliukais. Tai, kad tiek laiko esame reikalingi – įrodymas, kad dirbame teisingai ir sąžiningai. Kviečiame klientus ne tik apsilankyti jaukiame restorane Klaipėdoje, bet siūlome ir maitinimo renginiuose paslaugas.

Pradėjome dirbti ir iki šiol dirbame vadovaudamiesi mums svarbiausiomis vertybėmis:

  • Kokybė
  • Tobulėjimas
  • Sąžiningumas

Nuolat plečiame savo paslaugas, atnaujiname meniu ir stengiamės atrasti naujus skonius ir poskonius, jų derinius, bei atspindėti geriausias gastronominio pasaulio tendencijas. Dirbdami renginiuose, ne tik organizuojame maitinimo paslaugas, bet ir rūpinamės dekoro detalėmis, kuriame  išskirtinius, konkrečiai šventei pritaikytus patiekalus bei jų pateikimo stilistiką.

Taip, maža kavinukė, užaugo į profesionalią maitinimo paslaugų įmonę. Tik pavadinimas vis dar toks pat ir vis dar atspindi mūsų moto – Paragauk, tai daugiau, nei tikėjaisi!

Su meile klientams

Restorano „Biskvitas” šeima

27

Metai
Patirties

500

Renginių
suorganizuota